Klíčová slova sport, fotbal, ženatí vs. svobodní, SDH Kamenec
    Datum a místo konání20. 05. 2023
    Kamenec, hřiště
    Organizátor Sbor dobrovolných hasičů Kamenec
    O událostiFotbalové utkání "ženatí" vs. "svobodní", které pořádá SDH Kamenec před Poutí na Hůrku,má již dlouholetou tradici. V sobotu 20. května odpoledne se tedy utkala obě družstva v přátelském duelu. V tomto ročníku měli lepší nástup svobodní, kteří vyhráli první poločas. Podobně se vyvíjela i druhá část utkání, ale pouze do 60. minuty, kdy mladí vedli poměrem 5:2. Poté ženatí zahájili mohutný útok a srovnali stav na 6:6 v 76. minutě utkání. Závěr zápasu ovšem patřil opět mladým, kteří zvítězili 8:7. V týmu svobodných je třeba pochválit Šimona Chlebka, který vstřelil čtyři branky a ukázal, že trénink dělá mistra. Po celé odpoledne se o všechny zúčastněné starali manželé Varyšovi - za ochotnou a milou obsluhu jim patří veliký dík.
    ZdrojNaše obec - zpravodaj obce Holasovice, číslo 4/2023, strana 6, autor článku Miroslav Král